O technologii 3D

Figurki drukowane w 3d na życzenie
Drukowane przy pomocy najnowszych osiągnięć technologii druku w trzech wymiarach figurki, żetony i elementy do gier planszowych. W ofercie znajdują się całe, gotowe zestawy Premium wzbogacające konkretny tytuł, jak również możliwe jest wydrukowanie danego elementu na życzenie.
Drukujemy elementy właściwie bez ograniczeń, do każdej dostępnej gry planszowej. Możliwe jest również dostarczenie własnego projektu, np w formie pliku stl, i podanie żądanych parametrów druku.
Drukujemy głównie w przyjaznej dla naszej planety i ekologicznej technologii PLA – materiałowi tworzonemu na bazie mączki kukurydzianej:)

Flashforge Adventurer 3 - Drukarki 3D Seb-Comp - Warszawa

 

PLA, czyli Polilaktyd – kwas mlekowy, jest wytwarzany z surowców naturalnych jak np. mączka kukurydziana, dzięki czemu jest on w pełni biodegradowalny. Posiada podobne właściwości do ABS, ale jest bardziej kruchy. W procesie druku 3D nie wymaga podgrzewanego stołu, ponieważ nie kurczy się w trakcie ochładzania. Co więcej, charakteryzuje się przyjemniejszym zapachem podczas topienia się i w przeciwieństwie do ABS nie wydziela sterynu. Idealnie nadaje się do szybkich, prostych, ozdobnych wydruków.